Для МТП "Маріуполь" визначено переможця аукціону на проведення днопоглиблення

Для МТП "Маріуполь" визначено переможця аукціону на проведення днопоглиблення

4 квітня 2019 року в електронній системі закупівель Prozorro було визначено переможця аукціону з визначення підрядника, що проведе експлуатаційне днопоглиблення підхідного каналу та акваторії морського порту Маріуполь. Про це повідомили у прес-службі АМПУ.

До аукціону були допущені три з семи компаній, що подали заявки на участь у тендері на проведення днопоглиблення у порту Маріуполь: ТОВ «Укрстройсервіс» (Україна), Consal S.R.L. (Румунія), ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро «Азімут» (Україна). Найнижчу ціну запропонувало ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро« Азімут» (Україна), яке й було визначено системою переможцем аукціону.

Економія за підсумками відкритих торгів склала 20% від стартової ціни, яка була встановлена на рівні 460 млн грн (без ПДВ). Найближчим часом очікується оприлюднення рішення про намір укласти договір з ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро «Азімут» та подання відповідної документації переможця.

Підрядник має виконати днопоглиблення в порту Маріуполь в обсязі 1,98 млн куб. м. Основні роботи (1,87 млн куб. м) необхідно буде провести на підхідному каналі Вугільної гавані і 115 тис. куб. м - в акваторії порту.

Зазначається, що в 2017-2018 рр. ДП «АМПУ» п'ять разів оголошувало тендери на днопоглиблення в портах Азова. Але визначити переможців не вдавалося через недостатню кількість учасників аукціонів.

Цього разу єдина закупівля по двом портам – Маріуполь та Бердянськ – була розділена на два окремих тендери. Підготовка та проведення закупівлі послуг цього року було забезпечено новою спеціалізованою філією ДП «АМПУ» - «Днопоглиблювальний флот», в функції якої входить організація і виконання днопоглиблювальних робіт, забезпечення гарантованих габаритів на внутрішніх водних шляхах України та в акваторіях морських портів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x