Для морських портів України розроблять математичну модель прогнозу вантажопотоку

Для морських портів України розроблять математичну модель прогнозу вантажопотоку

Група експертів ТОВ «Ежіс Україна» в рамках реалізації проекту технічної допомоги «Підтримка органів влади України в розробці Національної транспортної моделі і майстер-плану» у четвер відвідала ДП «Стивідорна компанія (СК) «Ольвія». Про це інформують "Порты Украины".

Як повідомила прес-служба госстивідора, інженер з транспортного планування Франсуа-Марк Турпен і експерт по морському транспорту та портам Олександр Лисенко зустрілися з керівником ДП «СК «Ольвія» Русланом Олійником і ознайомилися з діяльністю підприємства в ході оглядової екскурсії.

«Метою візиту експертів в морські порти є вивчення ситуації щодо попиту вантажопотоку в Україні для подальшої можливості розробки математичної моделі прогнозу попиту», - зазначили в прес-службі.

ТОВ «Ежіс Україна» (засновано в 1996 році) - філія і партнер міжнародної інженерно-консалтингової групи Egis в Україні. Надає консалтингові послуги з розвитку бізнесу і реалізації проектів в Україні в сфері автомобільних доріг і автомагістралей, водних ресурсів, навколишнього середовища та енергетики, портів і внутрішніх водних шляхів, авіації, міського планування і розвитку, житлово-комунального господарства, міського громадського транспорту і великих будівельних проектах. Має головний офіс в Києві і проектні офіси у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Харкові та Полтаві.

Egis International пропонує послуги інжинірингу, проектного структурування та експлуатації. У сфері інжинірингу та консалтингу діяльність компанії концентрується на секторах транспорту, міського розвитку, цивільного будівництва, промисловості, водопостачання та водовідведення, захисту навколишнього середовища та енергетики.

Група бере участь у розробці проектів розвитку в морських портах України, зокрема, в морських портах «Південний», «Чорноморськ», в Білгород-Дністровському морському порту та інших портах.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x