Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 12 січня 2018 — Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури

Відбулось всеукраїнське об'єднання експертів транспортних галузей

12 січня 2018 року в Міністерстві інфраструктури України пройшли збори кандидатів в члени Комітетів Експертної ради, де в одному приміщенні зібралося більш ніж 60 експертів транспортних галузей, це представники тридцяти семи інститутів громадянського суспільства зі всієї України, бізнесу та шістьох обласних державних адміністрацій (ще десять обласних державних адміністрацій виявили бажання долучитися до роботи, але не змогли приїхати).

Збори відкрив Міністр інфраструктури Володимир Омелян і у своєму виступі наголосив, що треба більше приділяти увагу регіонам, адже зв'язок з ними майже відсутній і це добре, що Комітети Експертної ради будуть включати в себе представників зі всієї України, що тим самим покращить комунікацію між різними сторонами в сфері транспорту.

«Мені важлива експертна оцінка людей з бізнесу, щоб моделі, які ми пропонуємо спільно з європейськими експертами, були життєздатними в українському середовищі. Я очікую на ефективну співпрацю у розробці, підтримці та імплементації нового інфраструктурного законодавства. Бо наші ініціативи спрямовані на те, щоб кожному платнику податків було легше, комфортніше і швидше отримувати державні послуги», - підкреслив Володимир Омелян.

Довідково:

Експертна рада при Міністерстві інфраструктури утворена 22 листопада 2017 року як тимчасовий допоміжний орган для проведення фахових консультацій (наказ № 402 від 22.11.2017). До складу Експертної ради увійшли представники ГО «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури», Асоціації «Український логістичний альянс», ГО «Трансперенсі Інтернейшнл Україна», Федерації роботодавців транспорту України, Херсонської обласної організації автомобільних перевізників та ін.

“Експертна рада та її Комітети це перш за все робота та надання обґрунтованих пропозицій у вирішенні проблем транспортних галузей. Це також зворотній зв’язок експертів на нормативно-правові акти розроблені Міністерством та нашими законотворцями. Можливо буде і критика тих, чи інших дій, але вона повинна бути конструктивною ” - заявив Голова Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України Володимир Наумов.

Для ефективної та спільної роботи експертів, обговорень та напрацювань пропозицій - при Експертній раді створено сім Комітетів:

  1. Комітет авіаційного транспорту
  2. Комітет залізничного транспорту
  3. Комітет водного транспорту
  4. Комітет автомобільного транспорту
  5. Комітет безпеки на транспорті
  6. Комітет дорожнього господарства
  7. Комітет цифрової інфраструктури та зв'язку.

Членами Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України можуть стати представники інститутів громадянського суспільства, бізнесу, державних підприємств, влади та експерти з питань транспортних галузей.

Наразі, кандидати в члени Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України вже надали перші свої пропозиції для обговорення проблемних питань та напрацювання пропозицій щодо їх вирішення.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x