Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 14 вересня 2017 — Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури

Укртрансбезпека звинувачує ЗМІ в поширенні неправдивої інформації

13.09.2017 о 19-10 на офіційному сайті Національної поліції України з’явилась новина про те, що співробітники обласного управління захисту економіки та слідчі обласної поліції зібрали доказову базу, яка підтверджує причетність старшого державного інспектора, управління Укртрансбезпеки Херсонщини, до здирництва. А також про те, що до корупційної діяльності зловмисниця залучила і свого співмешканця, який виступав у якості посередника.  

Сьогодні в офіційній групі Facebook "Центр реформ транспортної інфраструктури України" була розміщена фото-копія службової записки від начальника Чорноморського міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки» Пастуха І.О., яка була адресована Голові «Укртрансбезпеки», Ноняку М.В. Текст службовій записці спростовує інформацію з офіційного сайту Національної поліції України.

Виникає питання до державних органів, хто з них поширює неправдиву інформацію.

 

Детальніше ...

В Польше мужчина угнал поезд с 23 вагонами

На железнодорожной станции в польском городе Хотомув мужчина угнал товарный поезд. Инцидент произошел в ночь на 14 сентября, сообщает Mazowieckie Toiowo со ссылкой на пресс-офицера полиции города Легионово Эмилию Кулиговскую. Мужчина ворвался в кабину стоявшего на путях состава из локомотива и 23 вагонов. Угрожая физической расправой, он заставил машиниста ехать. На станции Легионово угонщик покинул локомотив. Машинист сообщил о происшествии в полицию. Полиция задержала подозреваемого спустя некоторое время. Его доставили в больницу, где он прошел тест на наличие в крови алкоголя и наркотиков. Сейчас следователи выясняют мотивы, толкнувшие угонщика на правонарушение.Детальніше ...

Системна корупція в «Укртрансбезпеці»! На Херсонщині затримали співробітника "Укртансбезпеки"

Тільки ми дізналися що, Прокуратурою Вінницької області спільно з Управлінням захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, викрито незаконні дії тимчасово виконуючого обов’язки начальника Управління «Укртрансбезпеки» у Вінницькій області  та його підлеглого.

В той же день, 13.09.2017 року, на Херсонщині посадовці міжрегіонального управління Укртрансбезпеки допомогли громадянам отримувати посвідчення водія на право керування водним транспортом, а також зареєструвати водний транспорт. За це одержували певну винагороду.

Співробітники обласного управління захисту економіки та слідчі обласної поліції зібрали доказову базу, яка підтверджує причетність старшого державного інспектора до здирництва. До корупційної діяльності зловмисниця залучила і свого співмешканця, який виступав у якості посередника.  За видачу посвідчення водія та техпаспорту плавзасобу без наявних на нього документів одержали 16,1 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Судячи з інформації за останні пів року, корупція в «Укртрансбеспеці» стала системною, бо охопила всі напрямки діяльності цієї інспекціїМонетизація «послуг» від отримання ліцензій, «побори» з перевізників, «такса» за не проходження ГВК, затримання суден, тепер ще посвідчення водія на право керування водним транспортом. Про подібний випадок ми писали раніше, але нам відповіли що це не є правдивою інформацією. Скільки ще поборів та неправомірної вигоди отримують в «Укртрансбеспеці» та за що, велике питання, як і те, хто ставить такі завдання по всій Україні. 

Також нещодавно ДСБТ була звинувачена у непрофесійності та пердвзятості. 

Інформація станом на 14.09.2017: Укртрансбезпека спростовує інформацію розміщену на сайті Національної поліції. 

Детальніше читайте за посиланням: http://vcrti.com.ua/haluzi/aviatransport/ukrtransbezpeka-zvynuvachuie-zmi-v-poshyrenni-nepravdyvoi-informatsii

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x