Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 03 листопада 2017 — Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури

Обсяг тіньової економіки в Україні минулоріч склав 1,1 трлн гривень (45,16%)

Які за таких умов можуть бути іноземні інвестиції? Тут би своїх легальних підприємців не розгубити.

Cередньостатистичний мешканець України бідніший за пересічного європейця в десятки разів.

За рік більшість з великих напрацювань Мінфіну, уряду або парламенту, яке б сприяло детінізації економіки та створювало передумови для її зростання практично не відбулося. 

Сьогодні Міністр фінансів України Олександр Данилюк, депутати, велика кількість бізнес-асоціацій, експертів зібралися в Палаті на економічний форум «Масштаби та схеми тіньової економіки», щоб так би мовити, «пролити світло на тінь» та спробувати знайти дієві способи подолання схем по ухилянню від сплати податків.

Якщо припустити, що усі "детінізовані податки" були б розподілені виключно на зарплати бюджетникам – лікарям, вчителям, держслужбовцям, яких в Україні близько 3 мільйонів осіб, та пенсіонерам, яких близько 13,4 мільйонів – то на одну особу припаде додаткових 141 долар на місяць. У такому разі середній дохід українського "бюджетника" теоретично став би не в 5, а тільки у 2 рази менше польського.

Сподіваюсь, сьогодні ми у дискусії зможемо дійти спільної позиції щодо заходів по створенню економічних умов для зменшення тіньової економіки.

Джерело

Детальніше ...

КYIV SMART CITY ’17. Майбутнє за smart містами.

3 листопада 2017 року у Києві відбувся #KyivSmartForum’17. Захід об‘єднав кращих урбаністів, провідних інфраструктурних експертів зі всієї України, близького і далекого зарубіжжя та ключових інтеграторів.

Ідеєю заходу стала популяризація тематики smart city в цілому, формування цілісного, стратегічного бачення інтеграції передових smart рішень фактично в усі сфери життєдіяльності сучасного містянина.

У вітальній промові Віталій Кличко, Голова Київської міської державної адміністрації, повідомив про впровадження електронного квитка у 2018 році в громадському транспорті, а також про збільшення кількості камер спостереження об’єднаних в одну систему.

"Київ став п'ятим містом в світі де був впроваджений безконтакт в транспорті. Крім того, столиця стала першим містом в світі де прив'язали той самий безконтакт до будь-якої банківської картки MasterCard. Зараз платежі такого формату в Києві працюють в метро, фунікулері, швидкісному трамваї, автобусах і паркоматах. Цікава цифра: з моменту запуску безконтактних платежів, даною послугою в Київському метрополітені скористалися вже понад 14,5 млн осіб. А в день відбувається до 52 тисяч оплат за цією технологією" -  зазначив у своїй промові на Kyiv Smart City Forum '17 Сергій Францішко, Віце-президент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та Центральній Азії.

Розумне місто – зручне і зрозуміле для кожного місто.

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x