Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 20 листопада 2017 — Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури

За півтора року в україні поставлять близько 4 тисяч камер відеофіксації (Інфографіка)

Міністр внутрішніх справ висловив сподівання, що у грудні Верховна Рада проголосує за закон, який дозволить ввести відеофіксацію правопорушень на дорогах і це дасть можливість істотно знизити смертність на дорогах.

«4 тисячі камер, які будуть поставлені по всій країні за півтора року після прийняття закону у Верховній Раді, сподіваюся, в грудні, призведе до зниження спочатку на 30%, потім на 50% аварійності та смертності», - сказав Арсен Аваков.

 Він зазначив також, що зниження допустимої швидкості руху машин в населених пунктах до 50 км / год дозволить істотно знизити смертність на дорогах.

«На думку європейських експертів і міжнародної організації різниця між 50 і 60км / год дає 80% зменшення смертності. І якщо заради цього потрібно буде їздити не 60, а 50 км / год, думаю, що кожен з вас з цим погодиться», - сказав міністр. 

Детальніше ...

British Airways почне пускати в літак пасажирів з найдешевшими квитками в останню чергу

British Airways з 12 грудня введе нові правила посадки в літак, згідно з якими пасажири з самими дешевими квитками зможуть пройти на борт тільки в числі останніх, повідомляє avianews.com.

Згідно з інформацією видання Independent, яке отримало доступ до листа з внутрішньої розсилки компанії, пасажирів розділять на п'ять категорій пріоритетності посадки в залежності від класу, статусу в програмі лояльності і ціни квитка. Цей номер буде вказуватися на посадковому талоні незалежно від його типу і місця видачі.

Першими зможуть потрапити на борт авіалайнера пасажири першого і бізнес-класу, а також учасники програми лояльності з рівнем Gold і Silver - їм присвоять категорії посадки 1 і 2.

Номер 3 в черзі на посадку отримають пасажири, які купили квитки в преміальний економічний клас, а номер 4 - пасажири звичайного економічного класу.

Мандрівники, які купили квитки за найдешевшими безбагажним тарифами економ-класу будуть включені в категорію 5 і зможуть піднятися на борт літака в числі останніх.

При цьому авіакомпанія має намір зберегти деякі винятки для пасажирів з дітьми та людей з інвалідністю - їх будуть пускати в салон в числі перших.

Подібне нововведення в British Airways пояснили бажанням прискорити процес посадки, зазначивши, що подібний метод пасадка в літак використовується авіакомпаніями партнерами, наприклад, American Airways, Iberia і Qatar Airways.

Детальніше ...

20 листопада 2017 року – останній день подачі документів щодо участі у конкурсному відборі на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"

Маючи досвід спостерігання за конкурсами, які проходили раніше, на керівні посади в ПАТ «Укрзалізниця», маємо надію, що його будуть проводити члени конкурсної комісії та фахівці з Укрзалізниці та корпоративного управління. Коли конкурсний відбір проводять помічники членів комітету, які не мають жодного розуміння  у фінансово господарській діяльності підприємства, то це є профанація.

Прикладом є відбір голови правління ПАТ «Укрзалізниця». Ніхто з членів конкурсного комітету та їх помічники, так і не відповіли за колапс на «Укрзалізниці». Щоб не спричинити міжнародний скандал, так і не було звіту звільненого керівника ПАТ «УЗ» Войцеха Балчуна, як і Наглядової ради Укрзалізниці. 

06 жовтня 2017 року, Уряд оголосив конкурсний відбір на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця".

Заяви щодо участі у конкурсному відборі приймаються протягом 45 календарних днів з дати оголошення про проведення конкурсного відбору. Тобто 20 листопада, останній день подачі документів – зазначено в оголошенні Уряду.

Так у оголошенні зазначено: Кабінет Міністрів відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради державного унітарного підприємства та їх призначення, а також проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, що пропонуються суб’єктом управління об’єктами державної власності до обрання на посаду незалежних членів наглядової ради, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 10 березня 2017 р. № 142,  та постанови Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 716 "Питання формування наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" оголошує конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця".

Вимоги до претендента:

Претендент повинен мати:

- вищу освіту, зокрема в галузі знань "управління та адміністрування", "виробництво та технології", "публічне управління та адміністрування", "міжнародні відносини", "право";

- стаж роботи не менше десяти років на керівних посадах у компаніях або на державній службі, або службі в органах місцевого самоврядування;

- досвід керування конфліктами та ведення переговорів;

- бездоганну ділову репутацію;

        та:

- відповідати вимогам незалежності, визначених законодавством;

- не співпрацювати з юридичними особами, до яких застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції);

- приділяти час розвитку та оновленню своїх персональних знань та навичок.

        Претендент повинен володіти однією або кількома з таких професійних та особистих якостей, зокрема мати:

- досвід розробки та реалізації довгострокової стратегії розвитку компанії;

- досвід організації системи залізничних перевезень та ціноутворення;

- досвід впровадження систем внутрішнього аудиту, організації систем внутрішнього контролю та комплаєнсу;

- знання основних принців функціонування інфраструктури залізничного транспорту;

- знання принципів та законодавства у сфері корпоративного управління;

- знання основ законодавства у сфері залізничних перевезень.

     буде перевагою:

- досвід роботи в наглядових радах акціонерних товариств, на керівних посадах у великих компаніях (чисельність працівників понад 250 осіб);

- досвід роботи у міжнародних компаніях та ринках;

- досвід залучення інвесторів, фінансових установ, реструктуризації міжнародних фінансових зобов’язань для реалізації інвестиційних програм та програм розвитку підприємств (кредити, бонди, облігації, IPO тощо);

- володіння іноземними мовами.

Очікуваними функціями та сферами компетенцій незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця", якими повинен володіти кандидат, були визначені:

  1. Залізничні перевезення
  2. Розвиток залізничної інфраструктури та її експлуатація
  3. Стратегія та корпоративне управління
  4. Фінанси та аудит

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто повинен подати та/або надіслати електронною поштою:

Заяву на участь у конкурсі на ім’я Державного секретаря Кабінету Міністрів України, голови комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" Бондаренка В. В. (українською мовою).

Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента - повністю, адреса реєстрації претендента та адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти та skype, у разі наявності).

Разом із заявою:

- копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки (за наявності) або документів, що підтверджують наявність досвіду роботи, копію документа про вищу освіту;

- біографічну довідку (резюме) (українською мовою);

- згоду на обробку персональних даних;

- рекомендації (за наявності);

- заяву щодо відповідності критеріям незалежності члена наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця";

- мотиваційний лист щодо виконання функцій члена наглядової ради (складається у довільній формі українською та/або англійською мовою обсягом не більше двох сторінок та має містити, зокрема обґрунтування зацікавленості даною вакансією).

Відповідальність за недостовірність поданих документів несе претендент – зазначено в оголошенні.

Конкурсний відбір починається з 28 листопада 2017 року.

Конкурсний відбір буде проведено за адресою: 01008, м. Київ,                          вул. М. Грушевського, 12/2, Будинок Уряду.

Маємо надію, що він буде проходити прозоро та відкрито.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x