Бізнес обговорив проблеми та можливості Дніпра на Річковому Форумі 2019

Бізнес обговорив проблеми та можливості Дніпра на Річковому Форумі 2019

Проблемним місцем річкових перевезень в Україні залишається відсутність Закону про Внутрішніх водних шляхах, хронічне недофінансування шлюзів, потреба в днопоглибленні, гострий дефіцит флоту і неконкурентні тарифи УЗ на коротке плече в напрямку річкових портів.

Про це говорили учасники ринку річкових перевезень на Річковому Форумі 2019, організаторами якого були - видавництво «Порти України» та Food & Agri PR.

Також на заході, говорили про майданчики під будівництво складів, елеваторів, терміналів, проблеми створення та експлуатації річкового флоту і залучення вантажів.

У форумі взяли участь представники органів влади, 60-ти українських компаній та представники China Harbor Engineering Company, Білоруського річкового пароплавства і Білоруського морського пароплавства.

Учасники форуму відзначили на річках України кілька ключових трендів:

  • поява нових перевізників,
  • зростання обсягів перевалки зерна і мінеральних добрив,
  • швидкий розвиток річкової інфраструктури,
  • будівництво річкового флоту.

Варто відзначити, що в 2018 році по Дніпру було перевезено 9,9 млн тонн вантажів - на 22,4% більше, ніж у 2017 році і більш ніж удвічі більше показників 2013 року. Крім того, компанія НІБУЛОН початку перевезення по Південному Бугу, де обсяги вантажопотоку склали 850 тис. тонн.

Організатори форуму відзначили спеціальними нагородами компанію «Укррічфлот» за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній, НІБУЛОН - за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній (з урахуванням морських судів), Грейн-трансшипменту - в номінації «прорив року на ринку річкових перевезень» і компанію « Агровіста »- за значний внесок у розвиток річкових перевезень.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x