Білгород-Дністровський порт отримав затверджені на державному рівні межі території

Білгород-Дністровський порт отримав затверджені на державному рівні межі території

Білгород-Дністровський порт першим в Україні отримав затверджені на державному рівні межі території. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

 

Згідно з повідомленням, відповідне розпорядження про визначення межі території морського порту Білгород-Дністровський прийнято Кабінетом Міністрів України та підписано прем’єр міністром Володимиром Гройсманом.

«Робота по визначенню меж територій морських портів України триває від початку реформи портової галузі у 2013 році. І лише зараз АМПУ вдалося зробити перший дуже важливий крок – затвердити межі території першого з тринадцяти портів. Прийняття відповідних рішень по усім портам створить умови для правової визначеності здійснення господарської діяльності компаній, що працюють у морських портах України, та матиме позитивний вплив на розвиток всієї морської галузі нашої держави», — відзначив керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс.

За його словами, цей крок має принципове значення для реалізації подальших етапів реформи портової галузі, зокрема впровадження у галузі європейської моделі порт-лендлорд.

Відповідно до Закону «Про морські порти України» морські термінали та стивідорні компанії, що зареєстровані у портах, мають працювати з урахуванням чітко визначених меж територій та акваторій морських портів. Межі акваторій усіх портів були визначені ще у 2013 році. А осьробота з розмежування територій портів триває вже майже 6 років.

Довідково

Білгород-Дністровський порт розташований на березі Дністровського лиману на північний захід від Дністровсько-Царгородського гирла (південний ківш Дністровського лиману). Порт відкритий для навігації круглий рік.

В даний час порт має в своєму розпорядженні дев'ять причалів, обладнаних всім необхідним для функціонування у складі єдиного виробничого перевантажувального комплексу. Крім того, є причал на приписному портпункті Бугаз в гирлі річки Дністер з довжиною 127 п.м. Загальна протяжність причального фронту - 1,98,6 п.м.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x