Бердянський порт у першому кварталі отримав збиток 19,7 млн ​​грн

Бердянський порт у першому кварталі отримав збиток 19,7 млн ​​грн

ДП «Бердянський морський торговельний порт» (БМТП) за підсумками першого кварталу 2019 року отримало збиток 19,7 млн ​​грн проти 28,2 млн грн за аналогічний період минулого року. Відповідний показник озвучений в ході зборів трудового колективу держпідприємства, яке відбулося у вівторок, інформують «Порты Украины».

Досягнутий результат також перевершив плановий показник збитку, який становить 22,4 млн грн. План вантажообігу виконаний на 70%: при плановому показнику 150 тис. тонн перевантажено 105 тис. тонн.

«До причин падіння обсягів вантажопереробки і збитковості підприємства відноситься затримка суден при проходженні Керч-Єнікальського каналу і зростання фрахту, що призвело до переорієнтації вантажопотоків до портів Чорного моря, відсутність днопоглиблювальних робіт, перебої з поставками вантажів залізницею. Демпінг приватних портових операторів на переробку зерна в Бердянському порту привів до втрати зернових вантажів з травня поточного року», - сказано в повідомленні.

Довідково

ДП «БМТП» оперує причалами №№1-5 і 7-9 Бердянського морського порту.

Бердянський морський порт розташований в північно-східній частині Бердянської затоки. Включає зовнішній рейд, внутрішній рейд (гавань Бердянськ) і підхідний канал довжиною 20 кілометрів, шириною - 90 метрів, глибиною - 8,55 метра і прохідною осадкою - 7,9 метра. Кількість вантажних причалів - 11, довжина вантажного причального фронту - 1798 метрів. Крім ДП «БМТП», в порту працюють оператори ТОВ «Нова Хортиця», ТОВ «Агро-клас», ТОВ «Аскет-шиппінг» і ПрАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного устаткування».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x