Бердянський морський порт відвідали представники місії ОБСЄ

Бердянський морський порт відвідали представники місії ОБСЄ

Бердянський морський порт в четвер відвідали представники маріупольської групи місії ОБСЄ. Про це повідомила прес-служба адміністрації порту.

Заступник начальника Адміністрації Бердянського морського порту Віталій Бур'ян прийняв представників ОБСЄ Роланда Райман (Німеччина) і Мирослава Крчмар (Чехія). Сторони обговорили ситуацію, яка склалася на підприємстві в зв'язку з агресією Росії, блокаду Керч-Єнікальського каналу і падіння обсягів вантажоперевалки.

«Представники моніторингової місії ОБСЄ запевнили Бердянськ в свою підтримку і пообіцяли максимально об'єктивно інформувати світову спільноту про ситуацію в Азовському морі», - зазначила прес-служба.

Згідно з повідомленням, маріупольська група місії ОБСЄ вперше відвідала Бердянськ, раніше містом займалися тільки дніпровські представники.

На минулому тижні Бердянський морський порт відвідали глава Групи підтримки України при Європейській комісії Петер Вагнер, глава представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загін, керівник політичного відділу Представництва ЄС в Україні Фабіо Делла Пьяцца і інші європейські функціонери. Як повідомив в. о. директора ДП «Бердянський морський торговельний порт» (БМТП) Олександр Трощенко в ході зустрічі, фінансові втрати госстівідора в результаті блокади Керч-Єнікальського каналу склали $ 4,6 млн.

Бердянський морський порт розташований в північно-східній частині Бердянської затоки. Включає зовнішній рейд, внутрішній рейд (гавань Бердянськ) і підхідний канал довжиною 20 кілометрів, шириною - 90 метрів, глибиною - 8,55 метра і прохідною осадкою - 7,9 метра. Кількість вантажних причалів - 11, довжина вантажного причального фронту - 1798 метрів. У порту працюють портові оператори ДП «БМТП», ТОВ «Нова Хортиця», ТОВ «Агро-клас», ТОВ «Аскет-шиппінг» і ПрАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного устаткування».

Бердянський морський порт в 2018 році скоротив вантажообіг в порівнянні з 2017 роком на 24,4% - до 1,812 млн т. Питома вага порту в вантажообігу морських портів України склала 1,3% проти 1,8% в 2017 році.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x