Баржа з херсонськими кавунами вирушила до Києва

Баржа з херсонськими кавунами вирушила до Києва

Баржа з кавунами місцевих фермерів вийшла з Херсона на Київ. Про це повідомляє прес-служба ТОВ СП "Нібулон" у Facebook.

Баржа з кавунами рушила на Київ ввечері 21 серпня. Її прибуття в Київ очікується через 3-4 дні. Потім планується відправка ще однієї баржі.

Відправлення кавунів пройшло без минулорічного ажіотажу. Тоді прем'єр-міністр України Володимир Гройсман особисто розповів про відправку кавунів по Дніпру, що, на його думку, свідчило про відродження річкового транспорту.

Знаменитими на всю країну херсонські кавуни зробило їх урочисте відправлення, яке зібрало все місцеве обласне начальство і центральне телебачення України. Голова Херсонської області назвав відправку баржі з кавунами "історичною подією", адже вперше за 14 років Дніпром попливли кавуни. Про подію навіть написав офіційний вісник діяльності Верховної Ради "Голос України".

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x