Анонс: Сьогодні Рада порту Южний проведе обговорення «План-схеми (Майстер-плану) з розвитку морського порту «Южний» на довгострокову перспективу до 2038 року»

Анонс: Сьогодні Рада порту Южний проведе обговорення «План-схеми (Майстер-плану) з розвитку морського порту «Южний» на довгострокову перспективу до 2038 року»

Сьогодні Рада порту Южний проведе обговорення «План-схеми (Майстер-плану) з розвитку морського порту «Южний» на довгострокову перспективу до 2038 року».

У обговоренні візьмуть учать більш ніж 40 учасників.

Серед запрошених до участі на обговорення:

Рада порта: Начальник адміністрації морського порту «Южний», голова Ради порту Максім Широков; Директор ДП «МТП «Южний», заступник голови Ради порту, Віталій Жуковський; керівники стівідорних компаній члени Ради порта Запрошені: В.о. Голови ДП «АМПУ» Райвіс Вацкаганс, начальник служби з організації роботи портів АУ ДП «АМПУ» В’ячеслав Вороной, інші представники АМПУ. Також серед запрошених Міський голова м. Южний Володимир Новацький, Голова Лиманської райдержадміністрації Василій Приймак, представник управління транспортно-комунікаційної інфраструктури, представники науково-дослідних інститутів Залізницю представлятиме Головний інженер- перший заступник директора ПАТ «Українська залізниця регіональної філії «Одеська залізниця» Олег Батир та його заступник. Службу автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода.

«Сучасне поняття морський порт «Южний» — це не тільки акваторія з гідротехнічними спорудами та вантажопереробними терміналами, а й потужний транспортний вузол з розвиненою інфраструктурою залізничних та автомобільних доріг, складною та розгалуженою мережею енерго-, газо-, водопостачання та водовідведення. Їх рівень та стан безпосередньо впливають на обсяги залучених інвестицій та визначають інвестиційну привабливість порту. У зв’язку з цим є цілком природнім бажання інвесторів створювати нові виробничі потужності на територіях, прилеглих до акваторії порту.

«Планом розвитку морського порту «Южний» на коротко- (до 2018р.), середньо- (до 2023р.) та довгострокову (до 2038р.) перспективу передбачена реалізація 25 інвестиційних проектів ДП «АМПУ» спільно з державними та приватними інвесторами. Реалізація вищезазначених проектів безумовно призведе до значного збільшення навантаження на інфраструктуру залізничних та автомобільних доріг, системи мереж енерго-, газо-, водопостачання та водовідведення, а це означає, що є нагальна потреба у проведенні розрахунків для поступового планового розвитку та модернізації цієї інфраструктури», — зазначив Максим Широков.

Обговорення буде жвавим та професійним.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x