АМПУ повторно оголосила тендер на проведення днопоглиблення в Бердянському і Маріупольському портах

АМПУ повторно оголосила тендер на проведення днопоглиблення в Бердянському і Маріупольському портах

Адміністрація морських портів України (АМПУ) повторно розпочала процедуру відкритих торгів на надання послуг з технічного обслуговування підхідних каналів і акваторій Бердянського і Маріупольського морських портів шляхом днопоглиблення. Відповідна інформація розміщена в електронній системі державних закупівель Prozorro 1 серпня 2018 року.

Очікувана вартість проведення робіт становить 499,9 млн грн. Пропозиції приймаються до 31 серпня 2018 року. Заявки на участь в тендері можуть подавати українські та іноземні компанії, відповідно до технічних вимог і умов тендерної документації.

Орієнтовний обсяг днопоглиблення в Бердянському порту становить 1,5 млн куб. м, в тому числі 1,1 млн куб. м на підхідному каналі та 400 тис. куб. м на внутрішній акваторії порту. У Маріупольському порту - 1,3 млн куб. м, в тому числі 1,2 млн куб. м на підхідному каналі та 115 тис. куб. м на внутрішній акваторії порту.

Технічними вимогами передбачається, що вказаний обсяг днопоглиблення повинен бути виконаний в строк не більше 8 місяців без урахування можливих простоїв земснарядів.

Відзначається, що тендер на проведення днопоглиблення в портах Азова АМПУ оголошує вже в третій раз. Процедура була оголошена раніше в грудні 2017 року і скасована у зв'язку з оскарженням учасниками. Наступна процедура, яка була розпочата в травні 2018 року, була скасована через недостатню кількість учасників - заявку подала лише одна компанія.

В даний час АМПУ здійснює підтримку глибин в Азовському морі силами власного днопоглиблювального флоту, а саме земснаряду "Меотида". З огляду на великий обсяг робіт з днопоглиблення в цих портах, АМПУ повторно оголошує тендер на вибір компанії-підрядника.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x