АМПУ підписала договір з румунською Complex Delta про проведення днопоглиблення в Дунайських портах

АМПУ підписала договір з румунською Complex Delta про проведення днопоглиблення в Дунайських портах

Адміністрація морських портів України (АМПУ) підписала договір про проведення експлуатаційного днопоглиблення в акваторіях морських портів Ізмаїл та Рені з SC COMPLEX DELTA SRL (КП ТОВ «КОМПЛЕКС ДЕЛЬТА», Румунія). Документ підписаний 2 серпня, відповідна інформація розміщена в електронній системі державних закупівель Prozorro. Про це повідомляє прес-центр АМПУ.

«Ми раді, що договір з підрядником на днопоглиблення в портах Дунаю підписаний. Вперше в історії АМПУ на днопоглиблювальні тендери вийшли румунські компанії і одна з них здобула перемогу. Це говорить про якісну підготовку процедури, її прозорість та конкурентність. Тепер компанія-переможець може мобілізувати флот і приступати до виконання робіт, необхідних для підтримки навігаційних габаритів в Ізмаїлі і Рені. Це в свою чергу буде сприяти покращенню умов для обробки існуючих вантажопотоків та залученню нових, збільшенню суднозаходів та розвитку бізнесу в цілому», - прокоментував підписання договору керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Повідомляється, що вартість робіт становить майже 32 млн грн. Загальний орієнтовний обсяг грунту, що підлягає обробці, становить 200,0 тис. куб. м, в тому числі: на ділянках акваторії Ізмаїльського морського порту - до 156,0 тис. куб. м і на ділянках акваторії Ренійського морського порту - до 44,0 тис. куб. м.

Запланований термін проведення днопоглиблення становить не більше чотирьох місяців.

Нагадаємо, аукціон з вибору підрядника відбувся 17 квітня, до участі в ньому були допущені три компанії: SC COMPLEX DELTA SRL (Румунія), NATURAL ECOCONSTRUCT SRL (Румунія) ТОВ УКРСТРОЙСЕРВІС (Україна). Переможець торгів - SC COMPLEX DELTA SRL зробив найбільш економічно вигідну пропозицію, яка виявилася на 3,8 млн грн. нижче очікуваної вартості закупівлі. Таким чином, за результатами тендеру АМПУ заощадила майже 11% коштів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x