АМПУ оголосила тендер на днопоглиблення в Одеському порту

АМПУ оголосила тендер на днопоглиблення в Одеському порту

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила відкриті торги з вибору підрядника для проведення експлуатаційного днопоглиблення на внутрішній акваторії Одеського морського порту. Відповідна інформація розміщена в електронній системі державних закупівель Prozorro 2 травня.

Як повідомляє прес-центр АМПУ, планується, що роботи з днопоглиблення будуть проведені протягом 2018-2019 років. Необхідність в підчисткі дна від наносів становить понад 91 тис. куб. м грунту. Очікувана вартість робіт - 19,03 млн грн.

«АМПУ продовжує планомірну роботу по проведенню днопоглиблення у всіх українських портах. В Одеському порту днопоглиблення ми проводили в минулому році власним флотом, а в цьому - залучимо до цієї роботи підрядника, оскільки флот АМПУ задіяний на інших ділянках, зокрема ведуться роботи в Дунайському та Азовському регіонах. Очікуємо, що торги пройдуть в відведені терміни. Крім того, для нас важлива економічна складова і якість робіт. АМПУ має вже чималий досвід в проведенні таких процедур, тому ми розраховуємо на успішність цього конкурсу », - прокоментував керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

В даний час приймаються тендерні пропозиції від компаній, які мають намір взяти участь в аукціоні. Документи можуть подавати як національні, так і міжнародні компанії в термін до 4 червня 2018 року. Умови участі та вимоги до майбутнього підряднику розміщені в Prozorro.

Одеський порт - на сьогодні третій найбільший порт в Україні за обсягом перевалки. У 2017 році вантажообіг в порту склав 24,1 млн тонн, при цьому було перевалено 519 тис. TEU контейнерних вантажів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x