Адміністрація морського порту "Южний" отримала нового керівника

Адміністрація морського порту "Южний" отримала нового керівника

Южненська філія Адміністрації морських портів України отримала нового керівника - ним став Віталій Ліпський. Про це інформує ЦТС.

Повідомляється, що на нову посаду він призначений 22 січня 2019 року, а керувати філією АМПУ в порту Південний буде в статусі виконуючого обов'язки начальника філії.

Як відомо, раніше цю посаду займав Максим Широков, який очолював Южненську філію з моменту її створення.

Максим Широков працює в портовій галузі з 2007 року: починав в ДП Херсонський морський торговельний порт, а з 2008 року працював на різних посадах в порту "Южний".

Віталій Ліпський до нинішнього призначення з 2013 року обіймав посаду головного інженера в Адміністрації морського порту "Южний".

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x