В Києві відбувається Міжнародна конференція з впровадження державно-приватних партнерств

В Києві відбувається Міжнародна конференція з впровадження державно-приватних партнерств

Сьогодні перший день Міжнародної конференції «Впровадження державно-приватних партнерств, спрямованих на потреби людей: кращі практики та рекомендації для України та країн-сусідів». Конференцію відкрили приедставники Міністірства економічного розвитку і торгівлі України, в.о.голови КМДА, депутати ВРУ та представники ООН.

Михайло Тітарчук, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, у вступній промові зазначив: «Сьогоднішня конференція – це кращі міжнародні практики для України та країн-сусідів. Державно-приватне партнерство це не сама ціль, це механізми. І ми розуміємо що це повинно бути спрямовано на потребу людей».

Також з вступним словом виступив Ярослав Дубневич, Голова Комітету Верховної ради України з питань транспорту. Він розповів присутнім про нинішній стан розвитку транспортної інфраструктури та про державно-приватне партнерство в транспортній галузі.

Конференція проходитиме два дні, теми транспортної інфраструктури здебільшого заплановані на 6 червня.  Одні з найцікавіших: розвиток дорожніх програм державно-приватного партнерства в Україні, кейс розвитку аеропорту Загреба та розвиток аеропортів в Україні.

Конференція організована Міністерством економічного розвитку та торгівлі України відбувається у партнерстві з International Finance Corporation World bank group, Schweitzerche Eldegenossenschaft, Swiss Confederation.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x