В адмінбудівлі Мінінфраструктури відбудеться розширена нарада голів профільних комітетів Експертної ради при МІУ

В адмінбудівлі Мінінфраструктури відбудеться розширена нарада голів профільних комітетів Експертної ради при МІУ

Завтра 04.06.2019, в адмінбудівлі Мінінфраструктури об 11.00, під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, планується проведення розширеної наради голів профільних комітетів Експертної ради при МІУ щодо обговорення спільного плану подальших дій.

На порядку денному такі питання як взаємодія між профільними департаментами Мінінфраструктури та комітетами Експертної ради при МІУ.

Особливу увагу планується приділити планам формування та реалізації державної політики у сферах діяльності Мінінфраструктури України (розробка прогнозних і програмних документів, проектів нормативно - правових актів та інших розпорядчих документів).

Нагадуємо, що Експертна рада є дорадчим органом який утворено відповідно до Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого Постановою КМУ від 30 червня 2015 р. №460, з метою забезпечення фахового підходу до формування та реалізації державної політики у сферах, що належать до компетенції Мінінфраструктури консультацій спільно з профільними Інститутами громадянського суспільства та бізнесом.

Звертаємо увагу, що одним із пріоритетних завдань Експертної ради при Мінінфраструктури є сприяння  реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами та врахування громадської  думки під час формування та реалізації державної політики.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x