Уряд монетизує пільговий проїзд

Уряд монетизує пільговий проїзд

Директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко заявив про те, що уряд збирається монетизувати пільговий проїзд.

Згідно з законом, який був ухвалений у грудні 2016 року, Кабінет міністрів України може приймати рішення про запровадження окремих видів пільг у грошовій формі.

За словами Віталія Музиченка, питання потрібно вирішувати у площині стовідсоткового фінансування. Окрема методологія передбачає кількість поїздок та середню вартість поїздки.

У разі монетизації пільг на проїзд уряду доведеться забезпечити грошима близько 10 мільйонів українців, отже мова йде про мільярди гривень.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x