Укрпошта опублікувала нові тарифи

Укрпошта опублікувала нові тарифи

З 1 травня 2017 року Укрпошта розпочала використовувати нову систему тарифів, згідно з якою клієнтам пропонують два можливі тарифи для доставки – Стандарт та Експрес.

Тарифи Стандарт були введені у якості доповнення до запроваджених раніше тарифів Експрес, як більш економічні.

Послуги за тарифом Стандарт передбачають більш тривалі терміни доставки відправлень.

Керівництво Укрпошти зазначило, що мета нововведення – надати клієнту можливість вибирати між терміном доставки та вартістю послуги. Більш того, тариф Стандарт передбачає знижену оплату за доставку до села та більш доступні тарифи на доставку відправлення вагою до 30 кілограмів.

За словами виконувача обов’язків генерального директора Укрпошти Ігоря Смелянського, важливо забезпечити клієнта можливістю визначати пріоритети між швидкістю доставки відправлень та вартістю послуги.

Джерело: http://biz.liga.net/

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x