Українці зможуть їздити до Туреччини без закордонних паспортів

Українці зможуть їздити до Туреччини без закордонних паспортів

Кабінет міністрів України затвердив угоду з Туреччиною, згідно з якою українці матимуть змогу їздити до Туреччини зі своїми внутрішніми паспортами у вигляді ID-карток.

Тепер українці зможуть подорожувати до Туреччини без використання закордонних паспортів, якщо знаходитимуться не більше 90 діб на території країни.

Усі громадяни, які не мають ID-карток, зможуть подорожувати до Туреччини, як і раніше – використовуючи закордонний паспорт.

Дана угода діє в рамках угоди між урядами України та Туреччини, яка була підписана у Анкарі 22 грудня 2011 року. У разі припинення її дії, автоматично припиняється і дія угоди про поїздки за допомогою ID-карток.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x