Український форум транспортної інфраструктури

Український форум транспортної інфраструктури

Для реалізації своєї амбітної Національної транспортної стратегії Україна дотримується принципу використання ДПП і концесійної моделі.

Вже були прийняті заявки на пілотні портові концесії з подальшим портфелем проєктів у інших великих портах. Концесійна модель буде також використовуватися для реалізації проєктів в сферах залізничної інфраструктури, великих і регіональних аеропортів та платних автомобільних доріг. Крім того, МФО виділяють значні обсяги фінансування для підтримки модернізації, а приватний сектор вже бере участь у розробці великих портових проєктів.

Український форум транспортної інфраструктури скликається з метою обговорення всіма основними зацікавленими сторонами, включно з нинішніми і потенційними інвесторами, і демонстрації всіх великих проєктів транспортної інфраструктури, які будуть реалізовані через механізми ДПП і концесій.
Дата та місце проведення: 31.01.2020, Київ, готель Прем'єр Палас

Теми, що підлягають розгляду групою експертів, включають:

  • Аналіз політики і стратегії уряду та шляхів реалізації амбітної Національної транспортної стратегії
  • Вивчення міжнародного досвіду при ухваленні рішень про те, як краще фінансувати і здійснювати великі проєкти в галузі транспортної інфраструктури. Приклади з практики сусідніх країн
  • Огляд пілотних концесій портів - оновлена інформація про стан заявок і про те, як просувається цей процес. Графік наступних 4-х великих концесій
  • Введення концесій на платні дороги. Які часові рамки і які проєкти будуть першими?
  • Які аеропорти, як великі, так і регіональні, будуть передані в концесійне управління і яка модель краща?
  • Поточна діяльність і майбутні плани державних підприємств щодо виходу на міжнародні ринки капіталу. Аналіз підготовки залізниці до проведення міжнародного IPO і настроїв інвесторів на сьогоднішній день
  • Як забезпечити, щоб досвід приватного сектору в галузі управління проєктами і фінансової дисципліни міг бути використаний в українських проєктах транспортної інфраструктури?
Не пропустіть унікальну можливість приєднатися до всіх ключових зацікавлених сторін - міністерств, державних відомств і державних підприємств, фінансових інститутів, консультантів, розробників та операторів інфраструктури  -  для актуального і безцінного ознайомлення з основними інфраструктурними проєктами, які розробляються в одній з найбільш динамічних економік Європи.
Команда Strategy Council займається організацією інвестиційних конференцій для України вже 25 років, і нині портфель включає такі відомі щорічні заходи, як  У країнське інвестиційне роуд-шоу в Лондоні,  У країнський агропромисловий і продовольчий форум в Роттердамі,  Український форум  від новлюваних джерел енергії в Лондоні, а також заходи, що охоплюють  банківський сектор, нафтогазову промисловість, автомобілебудування та  машинобудування.
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x