У МІУ обговорили впровадження європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні

У МІУ обговорили впровадження європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні

У четвер, 13 червня 2019 року, у Міністерстві інфраструктури України пройшов підсумковий захід - конференція проекту Твінінг «Підтримка Міністерства інфраструктури у запровадженні умов для застосування європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні».

Участь у заході прийняли Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, представник Представництва ЄС в Україні, керівник третього відділу програм допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище»  Йоганнес Баур, посол Королівства Іспанія в Україні Сильвія Хосефіна Кортес Мартін, Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, голова Правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк.

Володимир Омелян відмітив, що проект Твінінг «Підтримка Міністерства інфраструктури у запровадженні умов для застосування європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні», один із найуспішніших проектів України, у якому були досягнуті високі результати, здебільшого завдяки професіоналізму спеціалістів.

У ході проекту була пророблена велика робота, яка полягала у активній участі до опрацювання нового проекту закону про залізничний транспорт України, активній праці над новими нормативними документами в Україні, які відносяться до залізничних перевезень, а також у проведенні величезної комунікації між залізничниками та місцевими органами влади.

«Сьогодні з досвідом проведення 2-х проектів у сфері залізничного транспорту я можу відмітити всі плюси спільної праці. Це чіткий план проекту з чітко визначеними результатами, але і висока гнучкість команди проекту. Можливість долучати спеціалістів не тільки до розробки проектів, а й до активного діалогу під час політичного обговорення реформ», - відмітив Міністр інфраструктури України.

Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс розповів, що Литовська залізниця з радістю прийняла участь у цьому проекті.

«Литовська залізниця разом з Укрзалізницею вже не перший раз співпрацює, тому ми були раді приймати учать у проекті. Я сподіваюсь це не останній проект», - наголосив Марюс Януконіс.

Також він додав, що Укрзалізниця є однією з найбільших в Європі тому не можна сподіватися, що трансформація прийде так швидко як хотілось би.

«Я бачив очі фахівців українських та литовської республіки вони були задоволені. Така плідна співпраця має працювати і надалі. Так, проект скінчився, але зв’язок який ми встановили залишився і я впевнений, що і надалі ми будемо співпрацювати», - наголосив Державний секретар Міністерства інфраструктури Андрій Галущак.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x