Спільне засідання комітетів Експертної ради при МІУ

Спільне засідання комітетів Експертної ради при МІУ

4 жовтня, 2019 року в будівлі Міністерства інфраструктури України відбулося спільне засідання двох комітетів Експертної ради при МІУ, а саме Комітету безпеки на транспорті та Комітету цифрової інфраструктури та зв'язку.

Основне питання порядку денного було погодження наступних кроків необхідних для поліпшення роботи дорожньої галузі.

Генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Фарід Сафаров розповів за останні оновлення: « Після приходу нового Міністра – Владислава Криклія, ми дуже ретельно проаналізували «Електронний кабінет перевіника». Думаємо, яким чином опрацювати питання того, щоб документи отримувати більш зручно і це був повністю автоматизований процес. Функціонал буде розширюватися, хочемо зробити «Електронний кабінет перевізника» більш орієнтовний на електроні послуги».

Серед ідей, які будуть залучатися в найближчий час це електрона форма подачі документів міжобласних та міжнародний автомобільних перевезень. Владислав Криклій поставив задачу оцифрувати всі реєстри на єдиній платформі. За часів колишнього Міністра МІУ Володимира Омеляна було розпочато процес роботи над реєстром сертифікатів транспортних засобів.

Нагадуємо, що комітети відкриті до співпраці та участі профільних фахівців, що зацікавлені в розвитку транспортної інфраструктури.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x