Професійне середовище запропонує дорожню карту виходу Укрзалізниці з проблемного становища

Професійне середовище запропонує дорожню карту виходу Укрзалізниці з проблемного становища

28 травня розпочнеться серія круглих столів на яких залізничники, громадські активісти, представники громадських організацій та представники профспілкових організацій обговорять проблеми, які постали перед АТ “Укрзалізниця”. В плані обговорення є: проблеми кадрового складу та кадрового резерву, проблеми комунікації, вимоги направлені профспілками до керівництва Залізниці, складне фінансове становище, велика кредиторська заборгованість, та декілька інших всі ці проблеми прямо впливають на економічний розвиток країни.

Заходи орієнтовані на професійне середовище, та не забарвлені тими чи іншими політичними фарбами.

Перший круглий стіл пройде об 11:00 28 травня в Міністерстві інфраструктури України у кабінеті 709. Метою круглого столу є обговорення проблеми взаємовідносин між керівництвом Залізниці та залізничниками, та умови що профспілки ставлять керівництву УЗ, адже умови є невиконуваними.

Другий круглий стіл пройде о 14:00, також 28 травня. Орієнтовне місце проведення заходу Національна спілка журналістів України, м. Київ вул. Хрещатик, буд. 27-а. На заході будуть присутні професійні залізничники.

Результативною частиною заходу буде дорожня карта виходу з проблемного становища для АТ “Укрзалізниця”.

Ми запрошуємо професіоналів, активістів, залізничників, професійні союзи залізничників реєструватися на захід, та долучатися до змін.

Всіх бажаючих взяти участь у заході, запрошуємо направити лист на реєстрацію за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з вказанням прізвища, ім’я та по батькові, організацію, яку представляєте. Кінцевий термін реєстрації 12:00 27.05.2019р.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x