Обсяг тіньової економіки в Україні минулоріч склав 1,1 трлн гривень (45,16%)

Обсяг тіньової економіки в Україні минулоріч склав 1,1 трлн гривень (45,16%)

Які за таких умов можуть бути іноземні інвестиції? Тут би своїх легальних підприємців не розгубити.

Cередньостатистичний мешканець України бідніший за пересічного європейця в десятки разів.

За рік більшість з великих напрацювань Мінфіну, уряду або парламенту, яке б сприяло детінізації економіки та створювало передумови для її зростання практично не відбулося. 

Сьогодні Міністр фінансів України Олександр Данилюк, депутати, велика кількість бізнес-асоціацій, експертів зібралися в Палаті на економічний форум «Масштаби та схеми тіньової економіки», щоб так би мовити, «пролити світло на тінь» та спробувати знайти дієві способи подолання схем по ухилянню від сплати податків.

Якщо припустити, що усі "детінізовані податки" були б розподілені виключно на зарплати бюджетникам – лікарям, вчителям, держслужбовцям, яких в Україні близько 3 мільйонів осіб, та пенсіонерам, яких близько 13,4 мільйонів – то на одну особу припаде додаткових 141 долар на місяць. У такому разі середній дохід українського "бюджетника" теоретично став би не в 5, а тільки у 2 рази менше польського.

Сподіваюсь, сьогодні ми у дискусії зможемо дійти спільної позиції щодо заходів по створенню економічних умов для зменшення тіньової економіки.

Джерело

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x