Вперше за пів року керівник Запорізької ДСБТ відвідав портове місто

Вперше за пів року керівник Запорізької ДСБТ відвідав портове місто

Після багаточисельних прес-конференцій голови Української служби з безпеки на транспорті, Михайла Ноняка, активісти об’єднання Авто Євро Сила, вирішили в котрий раз перевірити роботу габаритно-вагових комплексів у Запорізькій області.

Даний габаритно-ваговий комплекс знаходиться на території Бердянського морського порту. Зерновози, які заїджають на територію порту, за нашою інформацією, платять хабарі прямо на місті, на ваговий контроль працівникам Укртрансбезпеки наплювати.

Також, 5 квітня в Запорізькій області було затримано працівника териториального управління ДСБТ. Затримана особа займала посаду старшого державного інспектора. За оформлення державної реєстрації та видачу дозвільних документів на плавзасоби посадовець вимагав від цивільної особи неправомірну вигоду в сумі 21 000 гривень.

Голова Укртрансбезпеки, Михайло Ноняк, обіцяв, що будуть звільнювати керівництво разом з підлеглими, які брали хабарі. Раніше цей посадовець вже отримав частину неправомірної вигоди в сумі 5000 гривень, але все одно залишався на своїй посаді.

21 березня Укртрансбезпека Запорізької області на своїй сторінці у Facebook повідомляла, що начальник Управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області Пісарев Р.А. здійснив робочу поїздку до великого промислового та портового міста Запорізької області – Бердняськ. У ході візита Пісарев Р.А. прийняв участь у нараді з питання організації безпечної експлуатації маломірних суден та огляду баз стоянок, поспілкувався з керівництвом міської ради щодо планів мерії з будівництва майданчиків для габаритно-вагового контролю та збереження автомобільних доріг міста, спільно з представником мерії провів огляд запланованих місць облаштування майданчиків ГВК, проінспектував роботу нового габаритно-вагового компексу на трасі М-14. Також була проведена робоча зустріч з керівником Адміністрації Бердянского морського порту Барчаном О.О. на тему запобігання перевезення до порту понаднормативних вантажів.

Варто зазначити, що це перша поїздка Романа Пісарєва до міста Бердянськ, не дивлячись на те що він вже пів року займає посаду начальника Управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x