В Міністерстві інфраструктури України пройшли установчі збори Громадської ради

В Міністерстві інфраструктури України пройшли установчі збори Громадської ради

15 червня 2017 року пройшли установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України.

Загалом, участь у зборах прийняли 58 громадських організацій та їх представників з 62 допущених до процесу формування ГР при МІУ.

Під час зборів 17 кандидатів, серед яких і Громадська організація «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури», підтримали порядок формування Громадської ради при МІУ, рекомендований ініціативною групою, який передбачає рейтингове Інтернет-голосування.

37 кандидатів проголосували за альтернативний варіант процедури формування Громадської ради при міністерстві що прописаний в Постанові №996 Кабінету Міністрів України. Тож більшістю було прийняте рішення провести рейтингове голосування.

Всього до складу ГР приМІУ було обрано 35 представників громадських організацій. Переважна більщість обраних до складу громадської ради членів, ранішене не були представлені в Громадській раді при МІУ. 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x