Михайла Ноняка зняли з посади голови Укртрансбезпеки

Михайла Ноняка зняли з посади голови Укртрансбезпеки

Михайла Ноняка відсторонили від посади голови Української служби з безпеки на транспорті на час проведення службової перевірки.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду в середу 11 квітня.

Як повідомлялося раніше, за два роки, котрі Михайло Ноняк очолює ДСБТ, він не зміг налагодити ефективну роботу інспекції. За абсолютної довіри зі сторони суспільства та можливості активних кадрових рішень, рівень корупції в інспекції вийшов на новий рівень – ставши системою.

Нещодавно Міністерство інфраструктури України проводило перевірку діяльності ДСБТ. Під час перевірки було виявлено, що в Укртрансбезпеці сформована стійка незаконна схема по розподілу дозволів за грошову винагороду, як на рівні інспекторів та керівників регіональних управлінь, так і на рівні керівництва всієї служби.

Останні два роки, ми висвітлювали діяльність ДСБТ.

Ми висвітлили у трьох частинах (перша частина, друга частина, третя частина) про підробку дозволів на міжнародні перевезення. З такою кількістю виправлень, що вистачить на декілька десятиліть тюремного ув’язнення за статтею «підробка документів». Ці порушення можуть призвести до конфліктів на міжнародному рівні. Та спаплюжити міжнародний імідж України.

Висвітлили неефективне використання придбаних за «європейські» кошти габаритно-вагові комплексів (ГВК), більшість з яких не використовуються через відсутність фінансування, необхідної інфраструктури та недостатню кількість інспекторів.

Майже в 15 областях Львівській, Одеській, Закарпатській, Харківській, Вінницькій, Чернігівській, Сумській, Луганській, Херсонській та інших областях України були затримані працівники ДСБТ за вимагання хабарів. Також ми повідомляли про те, що працівники ДСБТ вимагають хабарі за те, щоб не затримували перевантаженні фури, які нещадно руйнують автошляхи у тому числі новозбудовані.

Нагадаємо, 22 березня Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс подання до Уряду на звільнення Михайла Ноняка з посади керівника Державної служби з безпеки на транспорті (ДСБТ).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x