МІУ призначило нового директора Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень

МІУ призначило нового директора Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень

Міністерство інфраструктури України призначило нового директора Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень. Про це йдеться у наказі:

«Призначити Сасіна Віктора Володимировича з 04.09.2017 на посаду директора Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень як такого, що пройшов за результатами конкурсу, з посадовим окладом згідно з штатним розписом. Встановити Сасіну В.В. випробування строком на три місяці…»

Раніше Міністерство інфраструктури оголошувало конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» апарату Міністерства інфраструктури України, в тому числі і на посаду заступника директора Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень – начальника відділу розвитку мережі автомобільних доріг та супутньої інфраструктури.

До призначення на дану посаду, Сасін Віктор Володимирович з травня 2016 року, був радником міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x