Нова команда Укрпошти відзвітувала за перший рік роботи

Нова команда Укрпошти відзвітувала за перший рік роботи

20 липня 2017 року відбувся спільний брифінг Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та  генерального директора ПАТ «Укрпошта»  Ігоря Смілянського на тему «Перший рік роботи нової команди Укрпошти».

«Рік, як працює нова команда. Це той випадок коли результати є і що мене справді тішить результати позитивні», - сказав у вступній промові міністр інфраструктури України, Володимир Омелян.

Також Володимир Омелян у своїй промові підкреслив, що в Укрпошті була проведена успішно корпоратизація, запровадження сучасної бізнес моделі управління державних активів.  

«Корпоратизація - це зменшення політичного впливу, впливу «смотрящих», зупинка розцінювання державного підприємства, як «дійної корови», для приватних чи політичних інтересів» - підкреслив міністр.

Укрпошта 1

«Не люблю сухі звіти, тому історія «Укрпошти» для мене - це історія Попелюшки», - саме так презентував свій звіт Ігор Смілянський.

Звіт виявився чітким, з цифрами та без популізму. Він був побудован таким чином, що кожна обіцянка мала своє відображення в презентації, де можна було чітко зрозуміти результат виконання.

“За стратегією доходи Укрпошти в 2017 році мали скласти 5,5 млрд грн. Зараз ми поставили більш амбітну мету — вже цього року збільшити доходи до 6,4 млрд грн. Тільки за рахунок збільшення обсягів продажу ми зможемо підтримувати темпи розвитку компанії”,— сказав Ігор Смілянський.

ISreport

Після звіту журналісти мали змогу задати питання, деякі були про те що вже неодноразово говорили ЗМІ, але й були цікаві. Одним з цікавих було, щодо перевезень вантажів літаками. Але цю тему не розкрити одним абзацом, тому є сенс написати окрему статтю.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x