Найважливіше про вантажоперевезення залізницею протягом 7-годинного інтенсиву

Найважливіше про вантажоперевезення залізницею протягом 7-годинного інтенсиву

16 грудня 2020 року у Києві в Українському інституті майбутнього (м. Київ, провулок Памви Беринди, 6) планується проведення інтенсиву «Залізниця 2020-2021: підсумки та прогнози». Особи, причетні до ринку вантажних перевезень залізницею, матимуть змогу обговорити найактуальніші питання галузі, прослухати доповіді експертів, взяти участь у нетворкінгу. Організатор, компанія A2 Solutions, пропонує свої кращі напрацювання з організації бізнесорієтованих заходів нових форматів, щоб забезпечити учасникам можливість за короткий час отримати максимум цінної інформації.

Ситуація з пандемією коронавірусу COVID-19 довела: залізницю, як шлях для вантажопотоків, не можна в будь-якому разі списувати з рахунків. Значення міжнародних залізничних вантажних перевезень протягом 2020 року зросло в рази. Надалі така тенденція з усією очевидністю буде зберігатися.

 

В Україні становище АТ «Українська залізниця», як монополіста з вантажних та пасажирських перевезень, є неоднозначним. До останнього часу карколомні кадрові переміщення та експерименти перешкоджали виходу компанії на рейки сталого розвитку. Нещодавнє призначення Володимира Жмака на посаду керівника «Укрзалізниці» дозволяє обґрунтовано прогнозувати створення сприятливого клімату для розвитку компанії.

Україна вже сьогодні має хороший фундамент для зростання потоків залізничних вантажоперевезень, що такі актуальні зараз у світі. Дві третини українських залізничних ліній є вантажонапруженими, обладнані сучасними засобами керування. Українські залізниці взаємодіють із залізницями 7 сусідніх країн, забезпечують роботу із 40 міжнародними залізничними переходами, обслуговують 18 українських морських портів, що створює передумови для пожвавлення транзиту.

Учасникам інтенсиву пропонується підсумувати здобутки та втрати поточного 2020 року, що добігає кінця, а також об’єктивно й безпристрасно оцінити перспективи на 2021 рік. Програма заходу включає три блоки з перервами на каву-брейк та фуршетом для неформального спілкування.

Серед запропонованих напрямків до обговорення: експерименти та гіпотези на «Укрзалізниці», зміна тарифів та Національна комісія, що здійснюватиме державне регулювання у сфері транспорту, клієнтоорієнтованість та доцільність подальшого реформування.

Реєстрація учасників на захід на разі триває. Стандартна вартість участі складає 5 100 грн., для членів АМЕУ і УЛА – 4 600 грн.

Якими залізничні вантажоперевезення є сьогодні? Що ми хочемо бачити завтра? В чому полягає коріння проблем? Чи зможемо ми в недалекому майбутньому говорити про успіхи? Долучайтесь до обговорення цих питань! Отримуйте найактуальніші відомості в стислому вигляді! 

Будемо раді бачити вас на інтенсиві!

 

РЕЄСТРАЦІЯ

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x