На Миколаївщині пройдуть навчання Антитерористичного центру під управлінням СБУ

На Миколаївщині пройдуть навчання Антитерористичного центру під управлінням СБУ

На Миколаївщині з 8 по 15 вересня пройдуть навчання Антитерористичного центру під управлінням Служби безпеки України.

Практичні фази тактико-спеціального навчання в рамках проведення заходів координаційної групи Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України відбудуться на території Миколаєва, Южноукраїнська та Арбузинського району.

З 8 по 9 вересня одна фаза навчань пройде на території Корабельного району Миколаєва.

З 11 по 15 вересня - на території Южноукраїнська, лісового масиву біля села Агрономія і на території ВП "Южно-Українська АЕС" ДП НАЕК "Енергоатом".

При проведенні навчань в зонах їх проведення передбачається перекриття шляхів, встановлення блокпостів і здійснення перевірки документів.

"Звертаємо увагу жителів області та прилеглої до зони навчань території про необхідність на час проведення навчань мати при собі документи, засвідчуючі особу" - повідоляє прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x