Міжнародна конференція Black Sea Grain & Oil Trade-2020 року

Міжнародна конференція Black Sea Grain & Oil Trade-2020 року

2-3 вересня 2020р. в Києві відбулася Міжнародна конференція Black Sea Grain & Oil Trade-2020 року - ведуча комунікаційна платформа, яка об'єднує лідерів агробізнесу для обговорення ключових трендів, центральних подій і майбутніх напрямків розвитку аграрного сектора України, Причорномор'я і світу. Організатор конференції - консалтингове агентство УкрАгроКонсалт. Конференція залучила понад 250 делегатів з 20+ країн до участі як особисто, так і онлайн.

Цього року конференція пройшла в абсолютно новому форматі, охопивши два напрямки - зерновий та олійний ринки. Конференція надала учасникам два дні ексклюзивної аналітики від міжнародних експертів галузі, ефективне спілкування з гравцями уздовж всього ланцюжка створення вартості, топ менеджерами і лідерами думок. На форумі обговорювалися ключові тенденції аграрного ринку в світовому та регіональному розрізі, особливості ведення бізнесу в умовах new normal і post-covid, прогнози ринку зерна, олійних культур і рослинних масел, земельна реформа і інвестиції в сільське господарство, агро діджиталізація, актуальні аспекти поточного сезону і перспективи наступного. Своїми думками поділилися провідні експерти з України та Причорномор'я, ЄС, США, Китаю, Індонезії, Бразилії, Єгипту та Австралії.

Об'єктивний аналіз і ефективне спілкування гравців агро ринку зараз як ніколи важливі для адаптації бізнес стратегій до нової ринкової реальності. У зв'язку з цим, конференція стала важливим інструментом для обміну думками та розробки ефективних бізнес стратегій для агро операторів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x