Максим Нефьодов відповів на питання Голови ради ГО "ВЦРТІ"

Максим Нефьодов відповів на питання Голови ради ГО "ВЦРТІ"

12 лютого відбулося підписання Укрзалізницею договору на постачання дизельного пального для потреб залізничної галузі  із застосуванням формульної ціни.

Загальна мета прес-конференції це презентування формульного підходу до розрахунків ціни на паливо, котре підприємства виробники та реалізатори дизельного палива, будуть продавати Укрзалізниці.

Голова ради Громадської організації "Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури" Володимир Наумов, задав питання про фінансовий план ПАТ "Укрзалізниця", державні закупівлі, та спеціальні товари, Максиму Нефьодову - першому заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Нефьодов відповів, що на його думку, фінансовим планом Укрзалізниці, повинні займатися люди, які мають багаторічний досвід роботи саме у транспортній сфері.

Повну версію відповіді, можна переглянути на відео: 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x