Logo
Версія для друку

Конференція фахівців із закупівель 2019

Конференція фахівців із закупівель 2019

25 червня, в Києві Група Компаній "ПроАгро Груп" провели: "Конференція фахівців із закупівель 2019".

 Конференція складалась із двох основних панелей та круглого столу, в межах яких спікери з провідних компаній представили своє бачення щодо ризиків та способів удосконалення процесу закупівель українськими аграріями. 

Обговорили чимало питань, серед яких:

  • внутрішні закупівлі: як налагодити внутрішні комунікації;
  • оптимізація закупівель: практичні кейси від аграрних компаній;
  • мінімізація ризиків на всіх етапах закупівель;
  • електронний хайвей закупівельного процесу;
  • діджиталізація закупівель;
  • юридичне забезпечення закупівель: актуальні ризики;
  • організація ефективних закупівель енергетичних ресурсів (газ, електроенергія, паливно-мастильні матеріали);
  • управління запасами. Якою повинна бути "довжина" складу в організації аграрних закупівель.

Начальник управління закупівель агрохолдингу LNZ Group Роман Кравець поділився способами закупівлі природного газу в великій агрокомпанії. Зокрема, до них відноситься класичний спосіб закупівлі (на місяць уперед), закупівля всього необхідного об'єму природного газу на сезон, а також закупівлі із фіксацією ціни. Він зауважив, що до кінця 2019 року LNZ Group уже законтрактовано 90 млн куб. м природного газу, зокрема, тільки за перший місяць було підписано контрактів на 20 млн куб. м. Наразі у сховищах компанії перебуває приблизно 50 млн куб. м газу. 

      Менеджер проекту з автоматизації систем закупівель «Астарти»  Володимир Степаненков зауважив, що сьогодні агрохолдинг досягнув того, що 100% закупівель здійснюється через електронні торговельні майданчики. З початку року компанія провела понад 15 тис. тендерних процедур. Зараз в одному тендері в середньому бере участь п’ять постачальників, а в деяких до 25, хоча раніше їхня кількість досягла трьох. У 2019 році додаткова економія на закупівлях «Астарти» склала 10%.

Захід, який цього року відбувся уже вп’яте, традиційно став потужним майданчиком для обміну досвіду між відомими агрокомпаніями та обговорення ними найактуальніших проблем закупівель.

Останні з Прес-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)