Конференція фахівців із закупівель 2019

Конференція фахівців із закупівель 2019

25 червня, в Києві Група Компаній "ПроАгро Груп" провели: "Конференція фахівців із закупівель 2019".

 Конференція складалась із двох основних панелей та круглого столу, в межах яких спікери з провідних компаній представили своє бачення щодо ризиків та способів удосконалення процесу закупівель українськими аграріями. 

Обговорили чимало питань, серед яких:

  • внутрішні закупівлі: як налагодити внутрішні комунікації;
  • оптимізація закупівель: практичні кейси від аграрних компаній;
  • мінімізація ризиків на всіх етапах закупівель;
  • електронний хайвей закупівельного процесу;
  • діджиталізація закупівель;
  • юридичне забезпечення закупівель: актуальні ризики;
  • організація ефективних закупівель енергетичних ресурсів (газ, електроенергія, паливно-мастильні матеріали);
  • управління запасами. Якою повинна бути "довжина" складу в організації аграрних закупівель.

Начальник управління закупівель агрохолдингу LNZ Group Роман Кравець поділився способами закупівлі природного газу в великій агрокомпанії. Зокрема, до них відноситься класичний спосіб закупівлі (на місяць уперед), закупівля всього необхідного об'єму природного газу на сезон, а також закупівлі із фіксацією ціни. Він зауважив, що до кінця 2019 року LNZ Group уже законтрактовано 90 млн куб. м природного газу, зокрема, тільки за перший місяць було підписано контрактів на 20 млн куб. м. Наразі у сховищах компанії перебуває приблизно 50 млн куб. м газу. 

      Менеджер проекту з автоматизації систем закупівель «Астарти»  Володимир Степаненков зауважив, що сьогодні агрохолдинг досягнув того, що 100% закупівель здійснюється через електронні торговельні майданчики. З початку року компанія провела понад 15 тис. тендерних процедур. Зараз в одному тендері в середньому бере участь п’ять постачальників, а в деяких до 25, хоча раніше їхня кількість досягла трьох. У 2019 році додаткова економія на закупівлях «Астарти» склала 10%.

Захід, який цього року відбувся уже вп’яте, традиційно став потужним майданчиком для обміну досвіду між відомими агрокомпаніями та обговорення ними найактуальніших проблем закупівель.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x