Керівника Укравтодору було викликано до польського сейму

Керівника Укравтодору було викликано до польського сейму

Голова Укравтодору Славомір Новак заявив, що з’явиться на засіданні тимчасової слідчої комісії польського сейму у справі створення і функціонування фінансової піраміди Amber Gold 23 травня.

Славомір Новак стверджує, що слухання відкласти на інший час можливо, але не бажано, незважаючи на те, що вказаний термін є незручним. Таким чином, керівник Укравтодору повинен буде відпрошуватися з роботи на кілька днів.

Нагадаємо, Amber Gold – фінансова піраміда, що функціонувала в Польщі у 2009-2012 роках та займалася фінансовими операціями без дозволу на це Комісії фінансового нагляду країни. Як наслідок – було обдурено понад 11 тисяч вкладників. У 2012 році власника компанії та його дружину було заарештовано.

Представники влади вважають, що компанія не могла функціонувати без сприяння попереднього уряду, серед якого був і Славомір Новак.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x