Зустріч Міністра МІУ із Виконавчим віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом

Зустріч Міністра МІУ із Виконавчим віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом

Учора, 6 жовтня, у Брюсселі, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Виконавчим віце-президентом Європейської Комісії, відповідальним за економіку, яка працює на людей, Валдісом Домбровскісом. Зустріч відбулась у рамках 22-го Саміту Україна-ЄС. Участь у ній також взяли Міністр фінансів України Сергій Марченко та Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Сторони обговорили стан справ і подальші перспективи торгово-економічної співпраці України з ЄС, а також імплементацію європейського законодавства за різними напрямками, у тому числі в галузі транспорту та судноплавства.

"Курс на євроінтеграцію та укладення Угоди про Асоціацію з ЄС є головним пріоритетом для України, а імплементація європейського законодавства – невід’ємна частина глобальних перевтілень і реформ, які наразі активно впроваджуються українською владою. Відтак, за результатами І-го півріччя цього року ЄС залишається ключовим торговельним партнером України із часткою 40,8%. Проте, за останніми статистичними даними, обсяг торгівлі товарами та послугами України з Європою знизився на 14,8% відносно аналогічного періоду минулого року, тому нарощування докризових об’ємів є пріоритетним напрямком торгово-економічної співпраці України з ЄС на найближчий час", - заявив Владислав Криклій. 
 
За словами Міністра, Україна зацікавлена у вільному доступі на європейські ринки, а також у розвитку торгових відносин з країнами Європейського Союзу. Зважаючи на це, українська сторона вкрай прагне досягнути лібералізації міжнародних автомобільних вантажних перевезень з ЄС і дуже розраховує на її включення в оновлену версію Угоди про Асоціацію.
 
Спільно з міжнародними партнерами Міністерство інфраструктури України також плідно працює над тим, щоб найближчим часом річки Дніпро, Південний Буг та українська частина Дунаю стали невід’ємним елементом європейської мережі внутрішніх водних шляхів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x