ВЦРТІ ініціює створення Громради при МІУ

ВЦРТІ ініціює створення Громради при МІУ

Представники інститутів громадянського суспільства, що займаються проблематикою транспортних галузей та інфраструктури, в тому числі ГО «ВЦРТІ», нещодавно звернулися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, з метою звернути увагу на те, що при Міністерстві інфраструктури України вже близько двох років немає постійно діючого консультативно-дорадчого органа, який вимагається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №996 від 3 листопада 2010 р. (із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №353).

Секретаріат Кабінету Міністрів України повідомив, що направив до Міністерства інфраструктури України повідомлення в якому просить вжити заходи для врегулювання ситуації. Після чого Міністерство інфраструктури України повинно проінформувати про результати своїх дій Секретаріат Кабінету Міністрів України та інститути громадянського суспільства.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x