Володимир Омелян провів переговори із Міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком

Володимир Омелян провів переговори із Міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком

31 січня 2019 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів переговори із Міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

У зустрічі також взяли участь  очільники української та польської залізниць.

Сторони обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці, але найбільшу увагу було присвячено сфері залізничного та автомобільного транспорту.

Міністри наголосили, що метою українського-польського співробітництва у сфері транспорту є створення сприятливих умов для економічного розвитку обох держав. При цьому вони високо оцінили рівень двосторонньої взаємодії та дружню атмосферу українсько-польської співпраці у сфері інфраструктури. 

Володимир Омелян наголосив, що європейська інфраструктурна інтеграція України є фундаментальним принципом роботи Міністерства: «В цьому розрізі ми приділяємо велику увагу співробітництву з країнами-сусідами, що є членами Європейського співтовариства. Успішність співпраці з Польщею – запорука успішної європейської інфраструктурної інтеграції України».

Сторони домовилися протягом місячного терміну врегулювати ситуацію із вантажними автомобільними та залізничними перевезеннями, а також спільно опрацювати проекти із розвитку залізничної інфраструктури України, які можуть бути реалізовані із залученням польських інвесторів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x