Logo
Версія для друку

Владислав Криклій хоче відставку своєї заступниці Олександри Клітіной

Владислав Криклій хоче відставку своєї заступниці Олександри Клітіной Фото: https://www.obozrevatel.com/

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, анонсував своє подання на засідання Уряду, щодо звільнення заступниці міністра з питань європейської інтеграції Олександри Клітіної з посади.

"Я мав за результатами повернення Олександри Клітіної із відрядження, в якому вона була із народними депутатами у Нідерландах, відверту розмову. Я озвучив свою позицію, що в мене є підстави для того, щоб вважати, що вона не зовсім нормально як член команди себе повела. Ще раз повторюсь – це жодним чином не стосується тих сексистських закидів, які були в інфопросторі, тому що це просто небезпечно, якщо ми будемо реагувати на такі речі. Тому я запропонував їй за власним бажанням піти з посади. Пані Клітіна дала зрозуміти, що вона хоче розпочинати власну політичну кар’єру, хоче скористатися цією ситуацією і власне той весь фон і хайп, який створений навколо цієї ситуації, буде його використовувати для того, щоб боротися за цю посаду", - повідомив Владислав Криклій.

Це відбулося після опублікування у Telegram-каналі "Джокер" листування пані Клітіной з високопоставленою людиною. В листуванні вона заявила, що їй тяжко працюється в команді з новим Міністром, що Владислав Криклій дуже агресивно реагує на її пропозиції, щодо кадрової зміни. Також Олександра Клітіна розповіла, що в МІУ працюють люди Ріната Ахметова та Ігоря Коломойського. А також, погодилась на фейкову пропозицію самій очолити Міністерство інфраструктури України.

"Нагадую, якщо є зауваження до очільника Міністерства інфраструктури, тобто мене, то необхідно було зробити відповідні звернення до правоохоронних органів. Власне я не зовсім розумію, як можливо працювати в команді з таким міністром, до якого є зауваження. Тому заступник, логічно було б припустити, звільняється за власним бажанням, а не пробує через чатики з паном "Джокером" стати міністром", - заявив Владислав Криклій.

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Прес-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)