Відтепер карти Google можуть передбачати, наскільки переповнений громадський транспорт.

Відтепер карти Google  можуть передбачати, наскільки переповнений громадський транспорт.

Google повідомив, що Google Maps тепер може передбачити, наскільки переповнені автобуси, потяги, трамваї та інші види транспорту, дані будуть зібрані від пасажирів.

Google прокоментував: "Ми запроваджуємо прогнози заповненості громадського транспорту, щоб ви мали змогу побачити, наскільки переповнений автобус, поїзд або метро, ​​дані будуть базуватися на минулих поїздках. Тепер ви можете прийняти  рішення про те, чи хочете ви їхати зараз або почекайте ще кілька хвилин іншого , де ви, скоріш за все, зможете зайняти зручне вам місце.

 

Google збирає дані від пасажирів, які в свою чергу вводили в Google про автобуси, потяги або метро з інформацією про кількість вільних місць. Вони повідомляли в блозі:  "Щоб дізнатися більше про те, наскільки різні рівні переповненості в усьому світі, ми проаналізували зведені та анонімні звіти про заповненості громадського транспорту від користувачів Карт Google з жовтня 2018 по червень 2019 року під час пікових годин роботи  06: 00-10: 00 , і визначили, які лінії мають найбільшу переповненість. "

 

Дані забезпечують оновлення в режимі реального часу в місцях, де воно недоступне. Нові дані зможуть показати пасажирам, чи буде автобус запізнюється, як довго буде затримка, і більш точну тривалість подорожі по вашому маршруту. Пасажири зможуть також побачити по карті, де саме  є затримки, щоб знати, чого очікувати, перш ніж ви захочете увійти у громадський транспорт.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x