Відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція: “Дорожня галузь України: стан справ та перспективи розвитку”

Відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція: “Дорожня галузь України: стан справ та перспективи розвитку”

14 квітня, в Києві відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція: “Дорожня галузь України: стан справ та перспективи розвитку” організована Всеукраїнською дорожньою асоціацією, яка зібрала разом представників бізнес-товариства з першими особами держави у сфері дорожньої інфраструктури.

Метою конференції було налагодження відкритого діалогу між владою та бізнесом.

Протягом заходу було розглянуто багато проблемних питань, які стосувалися доріг.

  • Державна політика в дорожній галузі;
  • Аналіз проблем (закупівля, логістика, контроль);
  • Взаємодія дорожнього бізнесу та держави;

Ярослав Дубневич Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, зазначив, що у ВРУ опрацьовується законопроект щодо впровадження системи зважування в русі.

Раніше Укравтодор повідомляв, що за 7 місяців буде збудовано 6 майданчиків для автоматичного зважування в русі на під’їздах до Києва на дорогах М-01, М-03, М-05, М-06, М-07. Також було зазначено, що цей пілотний проект планується за два-три роки розширити по всій країні до будівництва 200-250 таких пунктів.

Олександр Слобожан виконавчий директор Асоціації міст України, заявив, що: “Дороги- це дзеркало економіки, тому інвестор не зайде в громаду, якщо не буде зручного транспортного сполучення та належного відремонтованих доріг”.

Також, піднімалися питання, щодо обговорення змін до законодавчої бази, планів у майбутньому будівельному сезоні, новітні технології та розробки.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x