В Маріуполі пройшла нарада щодо допомоги ЄС у розбудові транспортної галузі Приазовського регіону

В Маріуполі пройшла нарада щодо допомоги ЄС у розбудові транспортної галузі Приазовського регіону

29 – 30 січня 2019 року в м. Маріуполь відбулася нарада щодо допомоги Європейського Союзу у  розбудові транспортної галузі Приазовського регіону. Про це інформує прес-служба МІУ.

Нарада відбулася за участі заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя разом з місією представників Європейського Союзу високого рівня на чолі з Томасом Майр-Гартінгом, директором Європейської служби зовнішньої дії з питань Європи та Центральної Азії, та Петером Вагнером, директором Групи підтримки України при Європейській Комісії.

В заході також взяли участь керівники Придніпровської та Донецької філій Укрзалізниці, директори портів Маріуполь та Бердянськ, керівник Служби автомобільних доріг Донецької області, представники місцевої влади та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.  

Віктор Довгань представив інфраструктурні проекти Приазов`я, а саме:

  • завершення капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь;
  • підвищення пропускної спроможності залізничного лінії Пологи –  Комиш-Зоря – Волноваха – Маріуполь;
  • модернізація тепловозів серії 2ТЕ116 у кількості 5 одиниць для забезпечення стабільної експлуатаційної роботи на дільниці Маріуполь – Миколаїв.

Свої пропозиції та проекти також представили представники ДП «Маріупольський морський торгівельний порт» та ДП «Бердянський морський торгівельний порт».

Заступник Міністра наголосив на важливості допомоги Європейського Союзу Україні на першому етапі в розмірі 50 млн євро, та підготовки інфраструктурних проектів на загальну суму 500 млн євро. Представник ЄІБ наголосив, що безсумніву потрібно в цьому році капітально відремонтувати дорогу Запоріжжя – Маріуполь, адже це по суті транспортний коридор, який поєднює регіон Приазов’я з центром України.

Нагадаємо, що В Україні з 27 січня по 2 лютого працюватиме місія Європейського Союзу, мета якої – оцінити можливості спільної реалізації низки проектів інфраструктурного розвитку Приазов’я.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x