Верховна Рада прийняла законопроект про "єдине вікно" на митниці

Верховна Рада прийняла законопроект про "єдине вікно" на митниці

Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроект зі змінами до Митного кодексу України і деякі інші законодавчі акти про впровадження механізму "єдиного вікна" та оптимізації контрольних процедур на митниці (№7010) з редакційними поправками. Про це повідомляє агенство "Інтерфакс-Україна".

"За" законопроект, розгляд якого розпочався 4 липня, проголосували 254 народних депутатів при необхідних 226 голосах.

Законопроект №7010 входить в пакет з 35 проектів законів, визначених як необхідні для поліпшення бізнес-клімату та економічного зростання в країні. Документ передбачає подання до митного оформлення дозвільних документів в електронній формі.

"Це стосується всіх видів контролю, які сьогодні проходять товари при переміщенні через митний кордон. Це і фітосанітари, і ветеринари, і екологи, і радіологи – всі інші контролери. Якщо вони видали документ, то повинні його в електронній формі помістити у відповідну інформаційну систему, яка адмініструється органами доходів і зборів", – пояснила народний депутат Тетяна Острикова в ході обговорення законопроекту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x