В Укравтодорі створять інтелектуальну транспортну систему

В Укравтодорі створять інтелектуальну транспортну систему

"В наступному році, за рахунок Фонду безпеки, маю на увазі за рахунок 5% надхоженнь до дорожнього фонду, будемо пропонувати продовжувати програму 500-500-1000 (національну програму безпеки дорожнього руху). Зараз працюємо над концепцією створення в Укравтодорі офісу управління дорожним рухом, який буде відповідати за створення ІТС (інтелектуальної транспортної системи), яка є і вже працює в інших країнах. Наша система передбачає зважування вантажівок у русі, аналіз трафіку, а в майбутньому систему збору оплат від вантажного транспорту, а також автаматичного контролю швидкості" - розповів Славомир Новак на засідані Кабінету Міністрів України.

Також, Соломір Новак повідомив, що в наступному році планується провести соціальну кампанію щодо зменшення швидкості в містах та покращення поведінки на дорогах.

Детальніше в презентації: https://www.slideshare.net/volodymyrgroysman/2017-82102045

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x