В Україні запустили онлайн-портал моніторингу фінансування дорожньої галузі

В Україні запустили онлайн-портал моніторингу фінансування дорожньої галузі

Офіс ефективного регулювання (BRDO) розробив і запустив відкритий онлайн-портал моніторингу фінансування будівництва і ремонту доріг.

"До недавнього часу в Україні не було можливості реально відслідковувати, яким чином використовуються кошти (державного Дорожнього фонду - ІФ), чи доходять вони до цієї дороги. Ми вирішили зібрати відкриті дані в одному місці, на одному порталі, і створити інструмент, що дозволяє громадянам стежити, куди витрачаються гроші", - повідомив глава BRDO Олексій Гончарук на прес-конференції у вівторок.

За його словами, за допомогою порталу є можливість контролювати рух коштів в кожній області, дізнаватися про плани на ремонт і будівництво доріг місцевого і державного значення, вартості робіт і фактичних витрат, тендерах, стежити за монополією і конкуренцією в областях.

Читайте також: Мінрегіонбуд планує оснащувати українські траси фрезерованими шумовими смугами

Крім того, на порталі є калькулятор, що дозволяє порахувати суму коштів, сплачених водієм в Дорожній фонд, відповідно до кількості придбаного палива.

"Надалі ми плануємо додати функціонал для полегшення довгострокового і середньострокового планування для обласних держадміністрацій і бізнесу, і зворотний зв'язок для всіх користувачів", - додав керівник сектора "Транспорт та інфраструктура" BRDO Владислав Притоманова.

За словами А. Гончарука, додаткові кошти для створення порталу не залучалися.

Директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Мінінфраструктури Віктор Сасін підкреслив, що подібні сервіси свідчать про відкритість роботи міністерства.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x