В Україні відкрили рух по одній з ділянок збудованої цементобетонної дороги (Відео)

В Україні відкрили рух по одній з ділянок збудованої цементобетонної дороги (Відео)

У Полтавській області ввели в експлуатацію 1,7 км бетонної ділянки дороги Н-31 Дніпро - Решетилівка. У Полтавській області відкрили рух ділянкою цементобетонної дороги на трасі Дніпро - Решетилівка. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

 

"Щойно відкрили рух по одній із ділянок побудованої цементобетонної дорозі в Кобеляцькому районі! Поки дозволили рух по 1,7 км по правому проїзду автодороги Н-31 Дніпро - Решетилівка", - йдеться в повідомленні.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що стратегічний чотирисмуговий автобан Київ - Дніпро, частиною якого є ділянка траси у межах Полтавської області, планується здати до кінця 2021 року. У Полтавській області, наголосив він, цей автобан будується в бетоні з гарантією у 28 років, а за належного утримання він прослужить не менше 50 років.

За інформацією Мінінфраструктури, на реалізацію державного інвестиційного проекту з покращення стану автодороги Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка впродовж останніх двох років спрямовано рекордний обсяг коштів: у 2017 році - 252 млн грн, у 2018 - 1 млрд 41 млн 955 тис. грн, у 2019 році планується профінансувати 800 млн грн.

Товщина дорожнього одягу бетонки разом з ущільненим та стабілізованим грунтом – майже 1,5 м. Верхній шар (важкий бетон) – 26 см. На повздовжніх і поперечних швах важкого бетону на глибині 13 см укладають армувальні елементи - закладні штирі. Вони не дають бетонним плитам зсуватися після нарізки швів.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x