В Україні набирає обертів новий цифровий сервіс по організації вантажоперевезень

В Україні набирає обертів новий цифровий сервіс по організації вантажоперевезень

В Україні розроблено і тестується новий мобільний додаток "JIT+", мета якого - забезпечити перевезення вантажів, мінімізувавши людський фактор в процесі організації логістики. При цьому у власника вантажу є можливість контролювати місцезнаходження і терміни прибуття вантажу безпосередньо зі свого смартфона. Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію компанії.

Творці цифрового сервісу кажуть, що його використання дозволить оптимізувати логістику шляхом усунення черг на терміналах. Крім того, на їхню думку, буде підвищено ефективність вантажоперевезень за рахунок усунення людського фактора.

"Наше завдання стандартизувати ринок автоперевезень, створивши єдине інформаційне поле для всіх учасників процесу перевезення. В разі відхилення від графіка система сама проінформує і скоректує всіх учасників процесу. Запуск сервісу планується в три етапи, перший з яких успішно проходить тестування з основними гравцями зернового ринку, а саме з одержувачами і перевізниками", - повідомили в "JIT+".

Поки сервіс орієнтований на перевезення автотранспортом зернових вантажів. Але на подальших етапах планується розширення його функціоналу на всі номенклатури вантажів, також будуть підключатися інші види транспорту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x